פיתוח מיומנויות

 

 "לכל אחד מכם יש משהו שהוא עושה טוב
 לכל אחד מכם יש משהו להציע
 יש לכם אחריות כלפי עצמכם לגלות מהו" ברק אובמה

חברת Business Zoom  מאמינה בכוחו של הגורם האנושי בארגונים וביכולתו להשיג תוצאות טובות יותר, כשיש בידו את הכלים והידע המתאימים עבורו ועבור סביבתו הארגונית.
בתהליכי הפיתוח הארגוני, אנו מסייעים במתן הכלים והידע לשיפור היכולות והמסוגלות של אנשי הארגון. התהליכים סובבים שלושה מוקדים אישי, משימתי והשפעה על הסובבים אותם. שלושת מקדים אלו משפיעים באופן ישיר על התנהלות ועל תוצאות הארגון.

 התחומי ההתמחות של Business Zoom

  פיתוח מנהלים - ממתנהל למנהל
  עבודת צוות - גלגל התנופה של צוותים
  ניהול מכירות - מכירות הפוך על הפוך  
  קבלת החלטות - האדם כמקבל החלטות בעל כורחו
  שיפור שירות הלקוחות הפנים ארגוני 
  פרזנטציה, ההשפעה והשכנוע
  ייעוץ אישי למנהלים  

 לרשותכם, מתקיים כקורסי הדרכה קבוצתיים, ייעוץ מנהלים וייעוץ אישי

 לקוחות ממליצים  

"יציב" רפתני באר טוביה הינו מרכז מזון שמספק מזון למעלי גירה (בעיקר בקר). ענף הבקר לחלב בארץ הינו ענף שנמצא בפיקוח מחירים ומכסות ייצור ועם תחרות קשה בין יצרני המזון – וממילא שולי העודף האפשריים נמוכים. המצב הנ"ל מכתיב שאיפה ליעילות מקסימלית, קרי: מפעל שהצוות שמפעיל אותו מחוייב לעבודה אינטנסיבית בכל ימות השנה, עם לחצים להספקים ודרישות איכות ברמה גבוהה. בכל מפעל קיימים אנשים שונים עם מאבקי כוחות ואינטרסים שונים, וראייה שונה של האמצעים והדרך אל היעדים.

מנהל באשר הוא מצוי לא פעם "בודד בצריח" ולכן ייעוץ ארגוני היא אופציה בהחלט רצויה, לטעמי.
עם נירית בן ציון מחברת Business Zoom עבדתי הן במתכונת של ייעוץ אישי בנושאים שונים (כגון אבחון כולל, הגדרת יעדים, שיפור תפקוד ושיתוף פעולה, הגדרות תפקידים, הפעלת מנהלי מחלקות, איתור חולשות), והן בסדנאות פיתוח צוות כולו או חלקו - לצורך השגת שיפור בשיתוף פעולה ורוח צוות, או הקניית מודעות למתן שירות.

העבודה עם נירית נעשית באופן יעיל, בנועם הליכות, בגישה חיובית אל כל נושאי התפקידים כדי למצות את החיוב ולהגיע לשיפור בעבודה המשותפת. לנירית היכולת לאבחן ולהציע נתיבים לשיפור התפקוד ועבודת הצוות.

הנני ממליץ בחום על שימוש בכישורים וביכולת של נירית בן ציון וחברת Business Zoom לתועלתם של ארגונים נוספים.

בכבוד רב
ישראל עופר
מנכ"ל "יציב"

 

 

נשמח להעמיד לרשותכם את הידע, הניסיון והכלים שנצברו לאורך השנים

טלפון
054-4330636

דוא"ל

nirit@b-z.co.il